ClickCease

Konum

Kadıköy / İstanbul

Çalışma Saatlerimiz

Pts. Cts: 08:00 - 24:00

İstanbul Anadolu yakasına hizmet veren Baymak servisi kombi servisi, Baymak marka kombi, Klima , termosifon ve brülör gibi cihazlar için profesyonel hizmetler sunarken, en ekonomik servis hizmetini almanızı sağlar.

En önemli Merkezi olan Kadıköy dahil olmak üzere, her noktaya 24 saat Kombi, Klima servisi hizmet vermek üzerine programlıdır. İstanbul Baymak kombi servisi’ni günün her saati arayabilir, merak etiğiniz her konuda sorularınızı sorabilirsiniz.

Baymak Kombi servisi organizasyonumuz, kurulduğu günden bu yana, sorunsuz servis prensibini asla elinden bırakmamış, tüm müşterilerini memnun müşteri sınıfında görmek için ne gerekiyorsa yapmıştır. Geldiğimiz noktada çalışmalarımızın sonucunu almaktan mutluluk duymaktayız.

Güler yüzlü ve eğitimli uzman kadrosuyla yıllardır tüm İstanbul sakinlerine hizmet veren Baymak kombi servisi, bu güne kadar aldığı teşekkür ve takdirlerden dolayı teşekkür eder. Verdiğimiz her kombi ve klima servisi hizmetinden sonra aldığımız güler yüz ile, bir sonraki hizmetine daha da heyecanlı giden ekibimiz, her an dinamik her an enerjik bir vizyon göstermektedir.